مسابقه کتابخوانی آگاه عشق برگزار می گردد

به گزارش اسپند دود کن، پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب اسلامی با همکاری انتشارات انقلاب اسلامی اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی با موضوع کتاب آگاه عشق نموده است.

مسابقه کتابخوانی آگاه عشق برگزار می گردد

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری اسپند دود کن، بخش زن، خانواده و سبک زندگی KHAMENEI.IR (ریحانه) با همکاری انتشارات انقلاب اسلامی اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی با موضوع کتاب آگاه عشق گرئه است.

این کتاب گزیده ای از رهنمودهای رهبر انقلاب اسلامی به زوج های جوان است که همه خانواده های ایرانی و حتی نوجوانانی که در آینده می خواهند تشکیل خانواده دهند، می توانند از این کتاب بهره ببرند.

این پایگاه فرصت مطالعه این کتاب را از پانزدهم فروردین تا هجدهم اردیبهشت ماه فراهم نموده است و در تاریخ نوزدهم اردیبهشت ماه به صورت آنلاین در سایت hamdamamketab.ir از ساعت 8 صبح تا 24 شب مسابقه کتابخوانی را برگزار می نماید.

این مسابقه شامل 25 سوال چهار گزینه ای و بصورت آنلاین است و پس از برگزاری در تاریخ بیستم اردیبهشت ماه نیز نتایج آن اعلام خواهد شد.

به چهار نفر از افرادی که 100 درصد پاسخ صحیح داده باشند، به وسیله قرعه کشی کارت هدیه 500 هزارتومانی اهدا می گردد و به افرادی که بین 80 تا 96 درصد پاسخ صحیح داده باشند، 10 عدد جایزه 200 هزارتومانی به وسیله قرعه کشی دریافت می نمایند.

انتهای پیغام/4028/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "مسابقه کتابخوانی آگاه عشق برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسابقه کتابخوانی آگاه عشق برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید