دهکده جهانی دبی (global village)

به گزارش اسپند دود کن، دهکده دنیای دبی یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری دبی است که بسیاری از فرهنگ های سرتاسر دنیا را به نمایش می گذارد. در این نمایشگاه می توانید غذاهای سنتی ، لباس ها ، کالاها و صنایع دستی متعلق به هر مرز و بوم را پیدا نموده و اجناس دلخواه خود را خریداری نمایید.

دهکده جهانی دبی (global village)

اگر قدم به قدم دهکده دنیای دبی را بگردید ، غرفه های بیش از 300 کشور مختلف نظیر : ایران ، چین ، امارت متحده عربی ، مصر ، بحرین ، سوریه ، افغانستان ، پاکستان ، بوسنی ، تایلند ، هند و … را خواهید یافت . کشورهای آمریکایی و اروپایی در این مجموعه حضور کمرنگ تری دارند . اگر بخواهید کل دهکده دنیای را ببینید باید یک روز وقت صرف کنید .

بلیط ورودی دهکده دنیای

بلیط ورودی دهکده دنیای 15 درهم می باشد . بچه ها زیر 3 سال و افراد مسن بالای 65 سال می توانند رایگان وارد شوند. بازدیدنمایندگان می توانند به صورت آنلاین ، به وسیله برنامه تلفن همراه یا حضوری از یکی از دو دروازه ورودی پارک اقدام به خرید بلیط نمایند.

نمایش آتش بازی دو بار در هفته

نمایش آتش بازی ففوق العاده دو بار در هفته برگزار می گردد . برای تماشای این نمایش زیبا پنجشنبه و آدینه از ساعت 9 بعد از ظهر به دهکده دنیای مراجعه کنید.

رستوران و کافه های مختلف

در دهکده دنیای دبی بیش از 23 رستوران و کافه مختلف است که منوهای متنوعی از غذاهای ترکی ، مکزیکی ، چینی ، خلیجی ، ایرانی و کوبایی ارائه می دهند. بیش از 120 کیوسک وجود دارد که انواع غذاهای خیابانی از سرتاسر دنیا را سرو می نمایند .

در این دهکده نمایشگاه سرگرم نماینده به نام کارناوال و بیش از 12000 نمایش فرهنگی و سرگرمی ارائه می گردد. همچنین انواع شیرین کاری ها و سرگرمی های خیابانی در آن به چشم می خورد.

دسترسی به دهکده دنیای دبی

دو راستا اتوبوس مستقیم برای فصل بیست و دوم این مکان راه اندازی شده است . یعنی راستا 102 ایستگاه متروی الراشدیه و راستا 106 ایستگاه مرکز خرید امارات ، که هر دو ترن رفت و برگشت مستقیم به دهکده دنیای را دارد.

همچنین دو راستا 103 و 104 که راستا 103 از ایستگاه متروی اتحادیه آغاز و از خیابان الرباط به دهکده دنیای می رسد . راستا 104 از ایستگاه الغبیبه آغاز و به وسیله ایستگاه متروی الجافلیه به دهکده می رسد . این دو سرویس هر 30 دقیقه یکبار اجرا می گردد.

منبع: گردشبان

به "دهکده جهانی دبی (global village)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دهکده جهانی دبی (global village)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید