چگونه پیج رنک سایتمان را افزایش دهیم؟

به گزارش اسپند دود کن، پیج رنک تنها معیار گوگل برای نمایش وبسایت شما در صفحات اول خود است؟

چگونه پیج رنک سایتمان را افزایش دهیم؟

گوگل از پیج رنک به عنوان یک معیار مقایسه ای در الگوریتم های خود استفاده می نماید. تمامی صفحات وب در رتبه بندی گوگل از پیج رنک 1 تا پیج رنک 10 رتبه دریافت نموده اند. این رتبه بندی بیانگر کمیت و کیفیت صفحه وب شما نسبت به دیگر صفحات وب می باشد . این معیار رتبه بندی بسیار شبیه رتبه بندی مقالات دانشگاهی می باشد. ، وقتی یک مقاله رتبه برتر را به خود اختصاص می دهد که از مقالات دیگر در همان موضوع غنی تر و بالاتر باشد. رتبه بندی توسط گوگل در واقع بصورت روزانه انجام می شود.

قدم هایی که ضروری است برای افزایش پیج رنک خود بردارید:

1- سایت خود را سریعا با مطالب با ارزش پر کنید تا مورد توجه سایت های دیگر قرار بگیرید ، تا آن ها به سایت شما لینک دهند. یعنی در واقع محتوای شما ارزش لینک دادن را داشته باشد. در واقع پیج رنک محبوبیت صفحه وب شما را نسبت به دیگر صفحات وب معین می نماید.

2- سایت خود را بر روی فیس بوک، توییتر و دیگر شبکه های اجتماعی منتشر کنید. این شبکه ها بطور غیر مستقیم پیج رنک وبسایت شما را افزایش خواهند داد. این شبکه ها می توانند بازدید نمایندگان زیادی را به سمت سایت شما راهنمایی نمایند.

3- لینک متقابل را از سایت خود حذف کنید. تعداد زیادی از وب سایت ها به امید افزایش رتبه پیج رنک خود به تبادل لینک با دیگر سایت ها می پردازند. هنگامی که گوگل با چنین مواردی برخورد می نماید آن را لینکی برای رتبه دهی به حساب نمی آورد. در موارد جدی و شدید، گوگل وبسایت هایی که تبادل لینک نموده اند را جریمه می نماید و یا از فهرست صفحات اول جستجو حذف می نماید.

4- از سایت های نا معتبری که لینک شما را در وبگاهشان درج نموده اند بخواهید تا لینک شما را حذف نمایند. اگر لینک شما تنها در یک سایت معتبر قرار داده شود بسیار مناسب تر از آن است که لینک وبسایت شما در چندین سایت غیر معتبر درج شود. لینک های داده شده به شما باید به یک سایت مربوط به موضوع وبسایت خودتان باشد در غیر اینصورت ممکن است لینک داده شده به سایتتان برای گوگل spam تلقی شود و در واقع ارزشی نداشته باشد.

نکته: پیج رنک تنها یکی از صد ها معیار گوگل می باشد تا سایت شما را کی و کجا نشان دهد.

منبع:وبلیو

منبع: هفت گنج

به "چگونه پیج رنک سایتمان را افزایش دهیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه پیج رنک سایتمان را افزایش دهیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید