هواشناسی 99، 3، 25 ، پیش بینی باران 3 روزه در بعضی استان ها

به گزارش اسپند دود کن، سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید طی امروز تا سه شنبه در بعضی استان ها از جو آرام و آسمان صاف در کشور طی چهارشنبه اطلاع داد.

هواشناسی 99، 3، 25 ، پیش بینی باران 3 روزه در بعضی استان ها

تسنیم: بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی طی هفته جاری در بیشتر مناطق کشور جو آرام و آسمان صاف پیش بینی شده است. امروز در شمال آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، ارتفاعات مازندران، گلستان و خراسان شمالی در ساعات بعدازظهر رشد ابر و رگبار پراکنده گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید پیش بینی می گردد.

روزهای دوشنبه و سه شنبه در بعضی مناطق استان های کردستان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، ارتفاعات استان های مازندران، گلستان و خراسان شمالی در ساعات بعدازظهر رشد ابر و رگبار پراکنده گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید پیش بینی می گردد. طی سه روز آینده در جنوب سیستان و بلوچستان و ارتفاعات شرق هرمزگان در ساعات بعدازظهر افزایش ابر و بارش پراکنده دور از انتظار نیست.

چهارشنبه آسمان در کل کشور صاف پیش بینی شده است. بعدازظهر روز پنجشنبه فقط در شمال آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی در ساعات بعدازظهر افزایش ابر و رگبار پیش بینی شده است. بر اساس اعلام سازمان هواشناسی فردا در جنوب البرز، تهران و سمنان، قم، مرکزی و شمال اصفهان و سه شنبه در جنوب تهران و شرق سمنان وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می گردد. طی دو روز آینده در استان های ایلام، خوزستان، بوشهر و جزایر شمال خلیج فارس نیز وزش باد شدید روی می دهد و خلیج فارس مواج خواهد بود.

منبع: توریسم آنلاین

به "هواشناسی 99، 3، 25 ، پیش بینی باران 3 روزه در بعضی استان ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هواشناسی 99، 3، 25 ، پیش بینی باران 3 روزه در بعضی استان ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید