رئال مادرید و خداحافظی با یک رویای عظیم!

به گزارش اسپند دود کن، پل پوگبا، ستاره فرانسوی منچستریونایتد دیگر جایی در برنامه های رئال مادرید ندارد.

رئال مادرید و خداحافظی با یک رویای عظیم!

به گزارش گروه ورزشی اسپند دود کن، از همان تابستان سال 2016 که پل پوگبا از تورین راهی منچستریونایتد شد، زین الدین زیدان علاقه زیادی به خرید هافبک هموطنش نشان داد و نام پوگبا همواره در لیست خرید رئال مادرید قرار داشت، اما نشریه دیلی میل مدعی شد زیزو دیگر اصراری به خرید این بازیکن ندارد.

قرارداد پل پوگبا یک سال دیگر با منچستریونایتد به اتمام می رسد و در صورت عدم توافق برای تمدید قرارداد، شیاطین سرخ چاره ای جز فروش او ندارند، اما در این شرایط اقتصادی وخیم کمتر باشگاهی حاضر به پرداخت دستمزد هنگفت پل پوگبا خواهد بود. بر خلاف تابستان سال گذشته، زیدان دیگر خواستار حضور پوگبا در برنابئو نیست و مصدومیت های متوالی و رفتارهای پرحاشیه باعث شده رئال مادرید از خیر جذب این ستاره فرانسوی بگذرد.

پل پوگبا از ماه سپتامبر تنها دو بار در ترکیب منچستریونایتد به میدان رفته و اغلب بازی های این فصل را به علت مصدومیت از دست داده است. به نظر می رسد در این شرایط تنها یوونتوس علاقمند به جذب پل پوگبا باشد و البته آنها نیز اولویت شان را روی گزینه معاوضه بازیکن قرار داده اند. بدین ترتیب لحظه به لحظه احتمال ماندن پل پوگبا در اولدترافورد افزایش خواهد یافت و با توجه به شرایط نه چندان تیم های عظیم اروپایی از نظر اقتصادی، بعید است تیمی در تابستان برای خرید او اقدام کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "رئال مادرید و خداحافظی با یک رویای عظیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئال مادرید و خداحافظی با یک رویای عظیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید