خبرنگاران تعویق پارالمپیک انگیزه ها را دوچندان کرد

به گزارش اسپند دود کن، همدان- خبرنگاران- قهرمان دو و میدانی بازی های آسیایی 2018 جاکارتا اندونزی گفت: تعویق پارالمپیک توکیو انگیزه ام را برای کسب سهمیه ورود به این رویداد مهم ورزشی دوچندان کرد.

خبرنگاران تعویق پارالمپیک انگیزه ها را دوچندان کرد

حمید اسلامی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار اسپند دود کن گفت: پیش از این به دلیل مصدومیت، شرایط مطلوبی برای حضور در انتخابی پارالمپیک نداشتم اما اکنون با به تعویق افتادن مسابقات این فرصت را برای کسب سهمیه دارم.

وی افزود: حالا که یکسال تا آغاز بازی های توکیو فرصت هست باید تمرین های منظم را برای آمادگی لازم جهت کسب سهمیه و حضور قدرتمند در این رویداد جهانی داشته باشم.

اسلامی گفت: برای ورود به پارالمپیک می توانم در 2 رشته کسب سهمیه کنم و با برنامه ریزی اجرا شده قصد داریم علاوه بر 1500 متر، در ماده پنج هزار متر نیز شرکت کنم.

وی پیرامون شرایط آماده سازی خود گفت: باتوجه به تعطیلی مکان های ورزشی بیشتر برنامه های تمرینی خود را در خانه انجام می دهم.

این دونده پرافتخار همدان یادآور شد: کار با وزنه و دوچرخه ثابت را همه روزه در برنامه تمرینی خود قرار داده ام تا بتوانم شرایط بدنی خود را در شرایط آماده حفظ کنم.

وی افزود: به هر حال حضور در رویدادهای بین المللی را در پیش دارم و باید به لحاظ بدنی آماده باشم تا بتوانم سهمیه بازی های پارالمپیک را کسب کنم.

اسلامی ابراز امیدواری کرد با ریشه کنی زنجیره کرونا بتواند دور جدید تمرین آماده سازی خود را در مکان های ورزشی انجام دهد.

حمید اسلامی دونده نابینای همدان سابقه کسب مدال های رنگارنگ در مسابقات مختلف آسیایی و جهانی را دارد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران تعویق پارالمپیک انگیزه ها را دوچندان کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تعویق پارالمپیک انگیزه ها را دوچندان کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید