خبرنگاران اهدای نشان حامی کودک به مالکان مهدها در صورت بخشش اجاره

به گزارش اسپند دود کن، ایلام - خبرنگاران - مدیرکل بهزیستی ایلام گفت: مالکان ساختمان مهدهای کودکی که اجاره بهای خود را در ایام شیوع کرونا ببخشند نشان حامی کودک از این سازمان دریافت خواهند کرد.

خبرنگاران اهدای نشان حامی کودک به مالکان مهدها در صورت بخشش اجاره

زهرا همتی روز آدینه در گفت و گو با خبرنگار اسپند دود کن با اشاره به تعطیلی مهدهای کودک به دنبال شیوع کرنا اضافه نمود: براساس ابلاغ دستورالعمل ستاد مبارزه با کرونا از ابتدای اسفندماه پارسال تا به امروز این مراکز همچنان تعطیل هستند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه بیش از 95 درصد این مراکز استیجاری هستند، در این مدت 50 روز به علت توقف فعالیت متحمل هزینه از جمله پرداخت اجاره بها شده اند.

وی با ذکر اینکه اگرچه بر اساس اعلام سازمان بهزیستی کشور به منظور کاهش مسائل مهدهای کودک حمایت هایی انجام خواهد شداما با توجه به اینکه این مراکز بخش خصوصی هستند به حمایت و همدلی ویژه احتیاج دارند.

وی اعلام کرد: در این زمینه چنانچه مالکان صاحبان مهدهای کودک کل یا بخشی از اجاره ساختمان را به علت تعطیلی و عدم درآمد ناشی از شرایط بوجود آمده به علت کرونا ببخشند در قالب پویش همدلی(بخشش اجاره مهدهای کودک در زمان تعطیلی ناشی از کرونا)، نشان حامی کودک و تقدیرنامه از این سازمان دریافت خواهند کرد.

تا پیش از شیوع کرونا 11 هزار کودک ایلامی در مهدهای کودک نگهداری می شدند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران اهدای نشان حامی کودک به مالکان مهدها در صورت بخشش اجاره" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اهدای نشان حامی کودک به مالکان مهدها در صورت بخشش اجاره"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید