جدایی سوارز از بارسلونا قوت گرفت

به گزارش اسپند دود کن، احتمال جدایی لوئیس سوارز از تیم بارسلونا قوت گرفت و احتمال دارد این بازیکن به لیگ کشورش برگردد.

جدایی سوارز از بارسلونا قوت گرفت

به گزارش ، سباستین آبرئو بازیکن پیشکسوت تیم ملی فوتبال اروگوئه که سال گذشته به عنوان سرمربی تیم فوتبال ناسیونال اروگوئه انتخاب شد، قصد دارد تا لوئیس سوارز ستاره اروگوئه ای تیم فوتبال بارسلونا را به کشورش برگرداند.

آبرئو اواخر فصل گذشته جانشین آلوارو گوتیرز سرمربی پیشین تیم ناسیونال شد. او از همان زمان تلاش های خود را برای جذب لوئیس سوارز آغاز کرد. تیم فوتبال ناسیونال تیمی است که سوارز فوتبالش را از آن جا آغاز کرده است.

آبرئو ادعا کرده است که پیشنهاد بازگشت سوارز را به تیم ناسیونال داده است و سوارز در پاسخ به او گفته است که اگر شما به عنوان سرمربی تیم باشید من تمایل دارم که به تیم شما بپیوندم، اما در این خصوص باید با خانواده ام هم صحبت کنم.

سباستین آبرئو بین سال های 2007 تا 2012 به همراه سوارز در تیم ملی اروگوئه بازی کرده است. این 2 فوتبالیست در جام جهانی 2010 آفریقا جنوبی توانستند در تیم ملی اروگوئه عنوان چهارمی جهان را کسب کنند.

با توجه به مصدومیت های اخیر سوارز در تیم بارسلونا و خرید احتمالی مارتینز مهاجم جوان تیم فوتبال اینتر میلان در جابجایی تابستانی، بعید نیست سوارز به تیم سابقش برگردد و بخواهد دوران حرفه ای فوتبال خود را در کشورش تمام کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "جدایی سوارز از بارسلونا قوت گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدایی سوارز از بارسلونا قوت گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید