اندرو پارسونز: با همکاری هم از این چالش بی سابقه عبور خواهیم کرد

به گزارش اسپند دود کن، این تاریخ جدید امروز دوشنبه، 30 مارچ از سوی کمیته برگزاری بازی های المپیک و پارالمپیک توکیو 2020 اعلام و بر سه بخش اصلی راسخ است؛ محافظت از سلامت ورزشکاران و همه افرادی که در برگزاری بازی ها دخیل هستند؛ یاری در جهت جلوگیری از شیوع بیماری کووید 19 و حمایت از منافع ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی و نیز تقویم جهانی ورزش.

اندرو پارسونز: با همکاری هم از این چالش بی سابقه عبور خواهیم کرد

اعلام تاریخ جدید برگزاری این بازی ها فرصت بسیار مناسبی در اختیار کارشناسان و نیز فعالین حوزه درمان قرار می دهد تا این بیماری را از بین ببرند و هر گونه تاثیری که به تعویق انداختن بازی ها در تقویم جهانی ورزش داشت را نیز به حداقل ممکن می رساند و نیز فرصت خوبی است تا فرآیند کسب سهمیه انجام گردد.

اندرو پارسونز، رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک در این خصوص گفت: اینکه تاریخ جدید برگزاری بازی ها در اسرع وقت معین شد، خبر بسیار خوبی است و این تعویق برای ورزشکاران و نیز دست اندرکاران بازی ها اطمینان خاطر بیشتری ایجاد می نماید.

وی اضافه کرد: سال آینده برگزاری این بازی ها نمایش بسیار ویژه ای از شکوه انسانیت، یکی بودن و اتحاد خواهد بود و نمایشی پر شور و جذاب از ورزش است.

رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک خاطر نشان کرد: تا برگزاری بازی ها 512 روز باقی مانده و در این فرصت اولویت برای همه افرادی که در جنبش پارالمپیک فعال هستند، تمرکز بر سلامت خود و خانواده شان خواهد بود و حالا که تاریخ های جدید اعلام شد، کمیته بین المللی پارالمپیک با فدراسیون های جهانی در جهت تثبیت معیارهای کسب سهمیه جدید به شکلی که سهمیه های کسب شده تا کنون را حفظ کند، همکاری می نماید.

وی گفت: از کمسیون ورزشکاران IPC نیز تشکر می کنم که به صورت مستمر با ما در ارتباط بودند و با همکاری دولت ژاپن، کمیته برگزاری بازی های توکیو و کمیته بین المللی المپیک از این چالش بی سابقه عبور خواهیم کرد و امروز که بشریت در تونل تاریکی به سر می برد، بازی های 2020 در سال آینده می تواند نوری در انتهای این تونل تاریک باشد.

چلسی گوتل رئیس کمیسیون ورزشکاران IPC نیز در این خصوص گفت: برگزاری بازی های توکیو 2020 در سال آینده و فرصت 500 روزه ای که د راختیار ورزشکاران قرار داده است، این اطمینان را به همگان می دهد تا با آرامش خود را آماده نموده و در خصوص برنامه های سال آینده شان فکر نمایند و در حال حاضر نیز اولویت سلامت بودن است و انجام تمرینات خیلی سنگین مد نظر نیست.

بر اساس اعلام کمیته برگزاری بازی های المپپیک و پارالمپیک توکیو، این بازی ها از 2 تا 14 شهریور ماه سال 1400 برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اندرو پارسونز: با همکاری هم از این چالش بی سابقه عبور خواهیم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اندرو پارسونز: با همکاری هم از این چالش بی سابقه عبور خواهیم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید