ارسال اقلام بهداشتی و درمانی برای مقابله با کرونا با دو هواپیمای اماراتی به ایران

به گزارش اسپند دود کن، یاری های انسان محبت آمیز امارات شامل اقلام بهداشتی و درمانی به منظور مقابله با شیوع کرونا توسط دو فروند هواپیمای اماراتی بعدازظهر امروز به ایران ارسال شد.

ارسال اقلام بهداشتی و درمانی برای مقابله با کرونا با دو هواپیمای اماراتی به ایران

به گزارش گروه سیاسی اسپند دود کن، اداره کل اطلاع رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (دوشنبه) گفت: بعدازظهر امروز (دوشنبه) یاری های انسان محبت آمیز امارات عربی متحده شامل مقادیری از اقلام بهداشتی و درمانی به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا توسط دو فروند هواپیمای اماراتی از مبدا ابوظبی به ایران ارسال و تحویل کشورمان شد.

گفتنی است، شیخ عبدالله بن زاید آل نهیان وزیر خارجه و همکاری بین المللی امارات متحده عربی دیشب (یکشنبه) در تماس تلفنی با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران بر همبستگی با دولت و ملت ایران در مبارزه با شیوع کرونا تاکید نمود. ظریف نیز ضمن قدردانی از اعلام همبستگی و یاری های امارات، کرونا را موضوعی دنیای خواند که عزم، همکاری و همیاری همه کشور های دنیا برای شکست آن ضرورت دارد.

به گزارش فارس، صبح امروز (دوشنبه) نیز یاری های انسان محبت آمیز ازبکستان شامل مقادیری اقلام بهداشتی و درمانی به منظور مبارزه با شیوع ویروس کرونا توسط یک هواپیمای این کشور به ایران ارسال شد.

سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران روز (شنبه) 24 اسفند ماه در توئیترش به یاری های ارسالی از سوی بعضی کشور ها برای مقابله ایران با شیوع کرونا اشاره نمود و نوشته بود: در پی توئیت و تماس تلفنی ظریف و همچنین کوشش های سفارتخانه های ایران، علاوه بر یاری های چین، ترکیه، امارات عربی متحده، آلمان، فرانسه و انگلیس، یاری های نقدی و تجهیزات پزشکی از ژاپن، قطر، جمهوری آذربایجان و روسیه دریافت شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ارسال اقلام بهداشتی و درمانی برای مقابله با کرونا با دو هواپیمای اماراتی به ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارسال اقلام بهداشتی و درمانی برای مقابله با کرونا با دو هواپیمای اماراتی به ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید