ادامه پشتیبانی ترکیه از حملات جبهه تروریستی النصره به حومه ادلب

به گزارش اسپند دود کن، وزارت دفاع روسیه از پشتیبانی ترکیه از حملات روز گذشته جبهه تروریستی النصره به حومه ادلب اطلاع داد.

ادامه پشتیبانی ترکیه از حملات جبهه تروریستی النصره به حومه ادلب

به گزارش گروه بین الملل اسپند دود کن به نقل از روسیاالیوم، نیروهای ترکیه از حملات توپخانه ای گروه تروریستی النصره به شهرک النیرب در غرب شهر سراقب در حومه ادلب حمایت کردند.

وزارت دفاع روسیه ادعاهای نظام ترکیه مبنی بر آواره شدن حدود یک میلیون غیرنظامی از استان ادلب به سمت مرزهای سوریه و ترکیه را به دلیل عملیات نظامی علیه تروریست ها تکذیب کرد.

مرکز آشتی حمیمیم در سوریه نیز آواره شدن صدها هزار غیرنظامی از ادلب به مرز با ترکیه را به دلیل عملیات علیه تروریست ها تکذیب کرد.

این مرکز تاکید نمود که حمل و نقل در ادلب در هفته های گذشته عادی بوده و به همین دلیل ترکیه پیروز شده است نیروهای زیادی را به آنجا منتقل کند.

یگان های ارتش سوریه روز گذشته حملات گروه های تروریستی به چندین محور حومه شرقی ادلب به ویژه در محور شهرک النیرب در غرب شهر سراقب را دفع کردند.

گروه های تروریستی برخوردار از حمایت های ترکیه و در رأس آنها روز گذشته گروه تروریستی النصره اطراف سراقب، النیرب و تعدادی از مناطق در دادیخ و کفر بطیخ در حومه شرقی ادلب را هدف حملات خمپاره ای سنگین خود قرار دادند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ادامه پشتیبانی ترکیه از حملات جبهه تروریستی النصره به حومه ادلب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه پشتیبانی ترکیه از حملات جبهه تروریستی النصره به حومه ادلب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید