احتمال اعمال محدودیت های ترافیکی در محور چالوس

به گزارش اسپند دود کن، آمد و شد خودروها در محور چالوس در صورت ترافیک سنگین امروز با محدودیت هایی همراه خواهد بود.

احتمال اعمال محدودیت های ترافیکی در محور چالوس

به گزارش خبرنگار از ،سرهنگ قدمی رئیس پلیس راه مازندران، گفت: با توجه به شرایط و احتمال ترافیک سنگین در جهت های رفت و برگشت محور چالوس امروز آدینه 2 خردادماه محدودیت هایی با حضور ماموران در محل تصمیم گیری و اعمال خواهد شد.

او اضافه کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز های شنبه و یکشنبه سوم و چهارم خردادماه تا ساعت 2 بامداد روز بعد نیز از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 روز های شنبه و یکشنبه تا ساعت 2 بامداد روز بعد از کرج به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

محور چالوس امروز یک طرفه می گردد

رئیس پلیس راه مازندران اضافه کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز های دوشنبه، پنج شنبه و آدینه پنجم، هشتم و نهم خردادماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 روز های دوشنبه، پنج شنبه و آدینه پنجم، هشتم، نهم خردادماه تا ساعت 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ رییس پلیس راه مازندران قدمی گفت: تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت 2 بامداد روز سه شنبه 6 خردادماه و از ساعت 7 صبح روز چهارشنبه 7 خردادماه تا ساعت 12 ظهر روز شنبه 10 خردادماه در این محور ممنوع است.

او اضافه کرد: همچنین از ساعت 8 صبح روز های دوشنبه و آدینه 5 و 9 خردادماه تا ساعت 2 بامداد روز های بعد تردد انواع وانت بار ها از شمال به جنوب این محور ممنوع است.

سرهنگ قدمی رئیس پلیس پلیس راه مازندران گفت: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت 13 روز دوشنبه 5 خرداد ماه تا 2 بامداد روز سه شنبه 6 خردادماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 16 روز دوشنبه 5 خرداد ماه تا ساعت 2 بامداد روز سه شنبه 6 خردادماه در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل از آب اسک به رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

او اضافه کرد: آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز آدینه 9 خرداد ماه تا 2 بامداد روز شنبه 10 خردادماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 16 روز آدینه 9 خرداد ماه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 10 خردادماه در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی گفت: در صورت افزایش تردد و عدم گنجایش سطح راه و به منظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت های مقطعی از جهت شمال به جنوب و یا جنوب به شمال محور های هراز و کرج به چالوس اعمال خواهد شد.

او با اشاره به محدودیت های تردد در محور تهران، سوادکوه- قائم شهر و بالعکس، گفت: تردد کلیه تریلر ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 8 تا ساعت 24 روز شنبه 3 خردادماه از جهت جنوب به شمال این محور ممنوع بوده و همچنین از ساعت 8 تا ساعت 24 روز های دوشنبه و آدینه 5 و 9 خردادماه تردد کلیه تریلر ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از جهت شمال به جنوب محور قائم شهر، فیروزکوه- تهران ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان مازندران از رانندگانی که قصد تردد در محور های مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: با رعایت مقررات هدایت و رانندگی در صورت احتیاج به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 21824420 و 21824434 پلیس راه استان با پیش شماره 011 تماس بگیرند.

رئیس پلیس راه استان مازندران، اضافه کرد: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در جهت مجاز جریان ترافیک تا روز شنبه 10 خردادماه از محور های کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

س

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "احتمال اعمال محدودیت های ترافیکی در محور چالوس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال اعمال محدودیت های ترافیکی در محور چالوس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید